Dandelion - Star Green Ranch  -  Dixi

 Tuto fenku jsme získali již jako dospělou. Několik týdnů jsme se pro ni rozhodovali, protože její nabídka přišla v době, kdy jsme o pořízení dalšího ACD již neuvažovali.
  Dixi pochází z výborné chovatelské stanice a má kvalitní původ. Při osobním kontaktu, u původní majitelky, rozhodla ale hlavně její povaha. Celkový projev a výraz dával značnou záruku, že velmi dobře zapadne do našeho týmu - smečky, což se nakonec i stalo. 
   Ukázalo se, že Dixi má z našich psů největší ,,akční radius'' činnosti. Vzdaluje se při práci nejdále z našich psů, přitom je však stále výborně ovladatelná a zůstává v kontaktu.( Trochu mi připomíná jednoho ze psů, které jsme používali při pasení jalovic. V trávě po prsa člověka jej bylo nutno vyzvednout nad hlavu a ukázat mu stádo ve velké vzdálenosti  a dát povel.Pak jej bylo dost obtížné vůbec dát zpátky dolů na zem, jak sebou samou nedočkavostí zmítal.Strhl s sebou i ostatní psy, bylo vidět jak se vzdalují vlnící se trávou a po chvíli i obracení a přihánění stáda zpět.)
  Má také  pěkný exteriér , je velmi živá, ale zároveň i  poslušná a nadšená z každé společné činnosti.
  Dixi u nás našla nový domov a děláme vše pro to, aby u nás byla spokojená.
  Dixi je matkou několika výstavně velmi úspěšných psů (např. Bria, Dahlia - rubrika úspěchy našich odchovů).
 
Narozena: 25.3.2011
RTG DKK:  A/A
PRA/PRCD: N/N
ZUBY: skus nůžkový/plnochrupá
VÝŠKA: 46 cm
 

 

Rodokmen:

Fotogalerie: Dixi

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode