CHEETAH CINDERELLA´S RANCH - CHITA

 

 

 Původně jsme začali s jedním psem.Za krátký čas jsme však zjistili, že jeden australák nám nestačí ....chtěli jsme tedy ještě fenku. Opět jsme otevřeli inzerci a začali hledat v nabídce štěňat. Narazili jsme ale na starší, již chovnou fenu. Po dohodě s jejím majitelem jsme naložili Péťu ( jejího budoucího parťáka) a jeli se na ni podívat. Nutno dodat, že v té době bylo našim jediným cílem mít ještě fenu ACD, nestudovali jsme chovatelské stanice, ani výsledky z výstav. Vůbec jsme neřešili možný odchov štěňat. Moc se nám se nám líbilo i to, že majitel zodpovědně vybíral ,komu ji prodá. Opakovala se situace jako s Péťou. Chita si nás hned získala a následně si pak u nás neuvěřitelně rychle zvykla. 

   Při koupi feny byla zaplacena určitá částka. Dále byla domluvena podmínka, že pokud se rozhodneme pro odchov štěňat, dáme 2 štěňata z prvního vrhu původnímu majiteli.

 Čas ubíhal, naši dva ACD   se u nas zcela zabydleli a vzájemné soužití se stalo v pravém smyslu slova souzněním. Je opravdovým potěšením pozorovat jejich souhru i při práci. 

   Uplynul rok a na konci prosince 2013 začala Chita hárat. Touha zažít opět po letech všechny ty nádherné pocity kolem odchovu štěňat způsobila to, že padlo rozhodnutí zkusit ji nakrýt. Na tomto místě patří velké poděkování všem, kteří nám v tu dobu pomohli - výsledkem je, že Chita porodila 12.3.2014 sedm štěňat.

 

Fotogalerie: Chitta

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode