Banana bender indian Chief - chief

 
 
   Tohoto psa jsme importovali z velmi kvalitní chovatelské stanice Banana Bender z Itálie ve věku 21 měsíců. Chief má výborný původ i exteriér. Hlavní jeho předností je ale pro nás jeho skvělá povaha. Rychle se učí a má velmi dobrou poslušnost. Zajímavé bylo i to, jak si zcela přirozeně získal hned při svém příchodu naše feny. Je to dominantní pes, přitom skvěle rozlišuje různé situace a tomu pak odpovídají jeho reakce. Zároveň je to snad největší mazel z našich psů.
   Vzhledem k jeho několika nesporným přednostem a ustálenému genotypu předpokládáme u potomstva po tomto psovi zlepšení sledovaných ukazatelů. V plemenářské praxi jej chceme využít jen na feny v naší chovatelské stanici. Tento pes tak za celý život nenakryje více fen než jiní krycí psi podobné kvality. Naším cílem je mimo jiné i přispět tímto opatřením ke genetické pestrosti potomstva v populaci. Skutečným chovatelům a dalším zájemcům o krytí děkujeme touto cestou za pochopení....
   Na tomto místě patří i naše veliké poděkování Simoně a Paolovi jak tohoto skvělého psa vychovali a že nám jej přenechali.
 
 
Narozen: 29.9.2014
RTG DKK: A/A
RTG DLK: 0/0
PLL: CLEAR (N/N)
PRA/PRCD: CLEAR (N/N)
BAER: oboustranně slyšící
ZUBY: skus nůžkový/plnochrupý
VÝŠKA: 49,5 cm
 
VÝSTAVY: JCh. Lucemburska 
               několik výborných ohodnocení z evropských výstav
 
 

Rodokmen:

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode