VRH ŠTĚŇAT G- 6.2.2017

   Dne 6.2.2017 se narodila v naší chovatelské stanici štěňata. Pro vhodné zájemce je k dispozici 1 pes a 5 fen.
 
    Matka štěňat, Colleta, se narodila v naší chovatelské stanici. Jejím otcem je Lantu - Champion Windwarrior´s Blue Cidabro, import Finsko. Tohoto psa jsme velmi obdivovali pro jeho úžasnou povahu, výborný exteriér, původ a nádherný pohyb.Její matkou je naše Chita (viz.její profil na těchto stránkách).   Colleta je kvalitní fenka, velmi dobře a rychle se učí a má skvělou povahu. Více fotek a rodokmen naleznete v jejím profilu na těchto stránkách. Její dva bratři  z vrhu Cairo ( Rusko ) a Castor ( Polsko ) již mají pěkná výstavní umístění ( viz. rubrika - Úspěchy našich odchovů ).
 
    Otcem štěňat je náš nový pes - Chief. Chiefa jsme v létě importovali z Itálie, z kvalitní chovatelské stanice Banana Bender. Chief je nadějný mladý pes s výbornou povahou a exteriérem, má titul Junior Champion Lucemburska. Zaujal nás i jeho  původ - viz. jeho profil na těchto stránkách. Stal se již otcem štěňat z našeho minulého vrhu (od písmene F). Štěňata po něm zatím vypadají velmi nadějně. Hlavně mají výbornou povahu, což je pro nás jedno z nejdůležitějších kritérií.
 
    U štěňat z tohoto spojení je velký předpoklad výborných povah a kvalitního exteriéru.  Štěňata jsou socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná, mají pas a provedený Baer test. Jsou zvyklá i na ovce a domácí zvířectvo. 
     Všechna štěňata jsou již zadána.

 

Rodiče štěňat:

ŠTĚŇATA:

PES:

Feny:

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode