AKTUALITA: VRH ŠTĚŇAT 29.4.2018 - I

 

   Dne 29.4.2018 se narodila v naší chovatelské stanici štěňata. Pro vhodné zájemce jsou k dispozici 3 psi a 2 feny.
 
    Matka štěňat, Colleta, se narodila v naší chovatelské stanici. Jejím otcem je Lantu - Champion Windwarrior´s Blue Cidabro, import Finsko. Tohoto psa jsme velmi obdivovali pro jeho úžasnou povahu, výborný exteriér, původ a nádherný pohyb.Její matkou je naše Chita (viz.její profil na těchto stránkách).   Colleta je kvalitní fenka, velmi dobře a rychle se učí a má skvělou povahu. Více fotek a rodokmen naleznete v jejím profilu na těchto stránkách. Její dva bratři  z vrhu Cairo ( Rusko ) a Castor ( Polsko ) již mají pěkná výstavní umístění ( viz. rubrika - Úspěchy našich odchovů ).
 
    Otcem štěňat je náš pes - Chief. Chiefa jsme importovali z Itálie, z kvalitní chovatelské stanice Banana Bender. Chief je nadějný mladý pes s výbornou povahou a exteriérem, má titul Junior Champion Lucemburska. Zaujal nás i jeho  původ - viz. jeho profil na těchto stránkách. Štěňata po něm zatím vypadají velmi nadějně. Hlavně mají výbornou povahu, což je pro nás jedno z nejdůležitějších kritérií.
 
    Jedná se o opakované spojení. Štěňata z předchozího vrhu již dosáhla výborných výstavních a pracovních výsledků, doložíme.
 
    U štěňat z tohoto spojení je velký předpoklad výborných povah a kvalitního exteriéru.  Štěňata budou socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná, budou mít pas a provedený Baer test. Zvykáme je i na ovce a domácí zvířectvo. 
 
 
VŠECHNA ŠTĚŇATA Z TOHOTO VRHU JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH
  

 

Rodiče štěňat:

ŠTĚŇATA:

pSI:

IDAS - červený, prodán

Igor - červený, prodán

Ikar - červený, prodán

FENY:

IRAA - modrá, rezervace

Isabell - červená, prodána

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode